JAKUBIAK Lech (1932 Krośniewice - 2019)
Olej, płótno; 54 x 64 cm
Sygnowany p.d.: Jakubiak
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 41 x 29 cm
Sygnowany p.d.: 78 | Jakubiak
olej, płótno; 66 x 73,5 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Jakubiak | 70
na odwrocie na płótnie napis: LECH JAKUBIAK | WARSZAWA ul.
poniżej napis: Łódź (przekreślone) | NAD JEZIOREM
na odwrocie na krośnie nalepka: Krosno malarskie Nr 13 | Wymiar 0,73 x 65 | Cena zł. 57,-
olej, płótno; 64 x 72 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jakubiak /70
na odwrocie sygn. i opis
olej, płótno, 84 x 60 cm;
sygn. p.d.: Jakubiak
olej, płótno, wym. 60 x 81 cm;
na odwrocie napisy
olej, płótno, wym. 64 x 80 cm; w św. oprawy;
sygn. l.d.: "Jakubiak / ....."
sygn. p.d.: "jakubiak / 64"
olej, płótno, wym. 81 x 60 cm;
sygn. p.d. "Jakubiak 76" ; na odwrocie napisy autorskie
olej, płótno, 60 x 82 cm;
na odwrocie napis autorski: JAKUBIAK LECH
/ WARSZAWA / ul. Puławska 53a/15