NAŁĘCZ Halima (1917 Antonów, Litwa - 2008 Londyn)
Olej, płótno
35,3 x 45,7 cm
Sygnowany p. d.: Nalecz 68
Na odwrocie pieczęć prostokątna:.... X QUALITY | 10, PERCY STREET, LONDON W. I.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 35,3 x 45,7 cm
Sygnowany p. d.: Nalecz 68
Na odwrocie pieczęć prostokatna:.... X QUALITY | 10, PERCY STREET, LONDON W. I.
Olej, płótno; 35,3 x 45,7 cm
Sygnowany p. d.: Nalecz 68
olej, płótno, 89 x 116 cm, na odwrocie nalepka wystawowa.