SARNOWICZ Aleksander (1878-1938)
Olej, sklejka; 24,5 x 35,5 cm
Sygnowany p.d.: A.Sarnowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na sklejce, 25 x 35,5 cm,
sygnowany i datowany l.d. "A. Sarnowicz /1932",
na odwrocie uszkodzona kartka wystawowa z TZSP z odręcznymi: tytułem i autorem obrazu.
olej/sklejka, 28,5 x 40,5 cm
sygnowany l.d.: 'A.Sarnowicz'
na odwrociu częściowo zachowana nalepka wystawowa z Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie oraz nalepka z biogramem autora
- TZSP w Warszawie, przed 1939 r.
olej, tektura, 67 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Sarnowicz/ 1935
olej/sklejka, 22,5 x 35 cm
na odwrcoiu papierowa naklejka z danymi autora
olej/tektura, 67 x 73 cm
sygnowany i datowany l.d.: `A. Sarnowicz | 1935`
Wyjazd na polowanie (na odwrocie szkic do obrazu koni na pastwisku)
olej, sklejka; 21,5 x 33 cm;
sygn. p. d.: A. SARNOWICZ
olej, płótno dublowane,
51,5 x 67 cm;
sygn. l. d.: A. Sarnowicz
po konserwacji
Olej na kartonie
Syg. l.d.
27 x 63 cm
PEJZAŻ Z SOWĄ PRZY RUINACH ZAMKU
Olej, sklejka;
25 x 35,5 cm
Sygnowany p.d.: A.S.
olej, tektura
70 x 100 cm
sygnowany p.d.: A. S(arn)owicz
Olej, sklejka; 22 x 33 cm
Sygnowany l. d.: A. Sarnowicz
Olej, sklejka; 32 x 46,7 cm
Sygnowany p. d.: A Sarnowicz
Na odwrocie nalepka zapewne TZSP nr 06292:
Autor: Sarnowicz Al. (atramentem), nr 06292| Tytuł: Bezkrólewie (atramentem) | Rodzaj dzieła: ol.
Olej, płótno; 50,5 x 100 cm
Sygnowany: l. d.: ASarnowicz | 1935
olej, płótno, 70 x 101 cm;
sygn. p.d.: A.(?)Sarnowicz
olej na sklejce, 30 x 35,5 cm, sygnowany p.d. "A. Sarnowicz", na odwrocie kartka wystawowa z Zachęty z danymi o obrazie
Olej, płótno; 50,5 x 100 cm
Sygn. l.d.: ASarnowicz | 1935
Olej, sklejka, 21,8 x 33,9 cm
Sygnowany amarantowym olejem p.d.: A Sarnowicz