SERGER Frederick (1888 - 1965)
Olej, płótno; 73 x 60 cm
Na odwrocie napis autorski: Property of my wife Helen F. Serger 1944; naklejka wywozowa Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z 11.01.1949
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 61 x 73 cm
Sygnowany p.d.: Serger
Na odwrocie naklejka wywozowa Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z 11.01.1949
Pochodzenie: muzeum sztuki Villa le Fleur Marka Roeflera
*opłata droit de suite
Olej, płótno; 73 x 60 cm
*opłata droit de suite
olej/płótno, 73 x 60 cm
na odwraciu opisany, sygnowany i datowany: `Property of my wife Helen | F. Serger | 1944` oraz papierowa naklejka z opisem pracy
olej, płótno, 45,5 x 55 cm
sygnowany p.d,.: FSine ... [podpis nieczytelny]