Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8428)
ŻURAŃSKI Andrzej (ur. 1954, Warszawa)
Tytuł: Otchłań II
Wymiary: 87 x 73 cm, oprawiony
Technika: olej, płyta
Sygnatura: obraz opisany tytułem, podpisany na odwrociu

4 900 zł

17-10-2024
artofpoland.pl
KORMAN Aleksander Marek (1953 - 2017 Wrocław)
Tytuł: I need a man to love
Wymiary: 100 x 70 cm, plus oprawa
Technika: pastel, akryl, płótno
Sygnatura: z przodu

8 200 zł

17-10-2024
artofpoland.pl
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tytuł: Tabun na prawo
Wymiary: 28 x 40 cm, oprawiony
Technika: technika własna (tusz, tempera, akryl, pastel) / Papier
Sygnatura: Wilkoń

19 900 zł

17-10-2024
artofpoland.pl
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Brzozy
Wymiary: 30 x 34 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2017
Sygnatura: E. Dwurnik 2017, na odwrociu opisany i katalogowany.

36 500 zł

17-10-2024
artofpoland.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Tytuł: Pejzaż zimowy
Wymiary: 46 x 83 cm, plus oprawa
Technika: olej, tektura
Sygnatura: z przodu

15 500 zł

17-10-2024
artofpoland.pl
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Tytuł: Pejzaż letni z wiejską chatą, lata 70-te
Wymiary: 22,5 x 36,5 cm, plus oprawa
Technika: olej, płyta
Sygnatura: z przodu

8 900 zł

17-10-2024
artofpoland.pl
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Tytuł: Łuczniczka
Wymiary: 34 x 47 cm
Technika: ołówek, kredka
Sygnatura: Olbiński, oprawiony
Certyfikat autentyczności

19 500 zł

17-10-2024
artofpoland.pl
MŁODOŻENIEC Stanisław (ur. 1953)
Tytuł: Warszawa
Wymiary: 80 x 100 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności

15 800 zł

17-10-2024
artofpoland.pl
BRODOWICZ Zdzisław (ur. 1925, Warszawa)
“Kompozycja”
Olej na płótnie, sygn. słabo widocznie p.d. “Brod”

Wymiary: 55x46 cm

2 900 zł

17-10-2024
liczba obiektów: 8428