Karafka ze szlifowanego i trawionego szkła w oprawie ze srebra, punce częściowo zatarte.
Wysokość: 21 cm
950 zł
09-01-2024
Gustave Flasschoen “Scena w kawiarni nad Sekwaną”
Gwasz, akwarela na papierze, sygn. p.d. “G.Flasschoen”.
Wymiary w ramie: 45x55 cm (30x40 cm)
9 800 zł
09-01-2024
GERARD DE FESTENBERG Irena (ur. 1915 r.)
"Sukiennice"
, 1980
akwarela na papierze
44 x 57,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Gerard I. |80".
Na odwrocie galeryjna nalepka z opisem obrazu.
1 600 zł
09-01-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
PIOTROWSKI KORWIN Mieczysław (Kamieniec Podolski 1869 - Lwów 1930)
"Polski dworek"
olej na tekturze
52 x 72 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "M. K. Piotrowski".
7 200 zł
09-01-2024
"Nagonka"
olej na płótnie dublowanym
175 x 260 cm
niesygnowany.
Praca po konserwacji.
86 000 zł
09-01-2024
MEHOFFER Józef (1869 Ropczyce k. Lwowa - 1946 Wadowice)
"Projekt polichromii do kaplicy Szafrańców na Wawelu"
ołówek, fototypia na papierze
75 x 48 cm
Praca po konserwacji, widoczne pionowe pęknięcie papieru i uzupełnienia.
9 000 zł
09-01-2024
SIKORSKI Igor (ur. 1989, Odessa)
"Martwa natura"
, 2023
olej na płótnie
72 x 52 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawym, dolnym rogu: "I.S | 23".
11 000 zł
09-01-2024
CHRZANOWSKI Antoni (1905-2000)
"Jesienny bukiet"
, 1948
akwarela na papierze
49 x 63 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "AChrzanowski 1948 | Kraków".
4 600 zł
09-01-2024
BROSZA, FRANCJA, KONIEC XIX W., BELLE EPOQUE
złoto pr. 0,750
matowe
2 szt. pereł hodowanych
1 szt. rozeta diamentowa
wymiary: 3,5 x 3,5 cm
masa: 9,69 g