Biżuteria plemienia Jomut, Turkmenistan, XIX/XX w.
Srebro złocone, karneole.
Wymiary: 38,5x12 cm, 17x7 cm
Waga: 180 g
1 800 zł
05-03-2024
Malarz polski “Pejzaż tatrzański”
Olej na kartonie.
Wymiary w ramie: 46x61 cm (34x49 cm)
2 900 zł
04-03-2024
Pierścionek XIX/XX w. złoty z diamentami
Masa łączna : 4.530 g.
Próba : ok. 0.750
1 szt. brylant, ok. 1.07 ct., K/P1
2 szt. brylantów, łącz. ok. 0.65 ct., K/SI-P
Rozmiar : 15
03-03-2024
Galeria 32
porcelana biała, wys. 11,5 cm, dł. 17 cm, sygn. kobaltem na nie szkliwionym, spodzie (słabo czytelna): skrzyżowane miecze z gwiazdką, ryte O.12, wycisk: 41;Niemcy, Miśnia, okres Marcoliniego (1774 - 1814), przełom XVIII/XIX w.
2 300 zł
29-02-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Szafka, pocz. XX w.
Intarsjowana szafka z marmurowym blatem i mosiężnymi okuciami.
Wymiary: 78x60x36 cm
4 500 zł
29-02-2024
Półka secesyjna, pocz. XX w.
Drewniana półka z ażurowym zdobieniem i floralną dekoracją.
Wymiary: 32x75x18 cm
990 zł
29-02-2024
WISIOREK, ZNAK ZODIAKU Z MOTYWEM WAGI, POCZ. XX W.
złoto pr.?
grawerowane detale
wymiary 2,0 x 2,6 cm
na rewersie napis: BALANCE 23 SEPT. – 22 OCT. A. AUGIS
masa: 3,47 g
ID 3533/KGS
27-02-2024
KAREA Gemstone Space
Ichihara Nagamitsu - Tantō, Japonia, ok. 1930 r.
Drewno, stal, skóra.
Sygn. "長光道" - "Nagamitsu michi"
Długość całkowita w pochwie: 45 cm, dł. bez pochwy: 41 cm, dł. głowni: 27 cm.