Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7308)
WISIOR Z MOTYWEM FLORALNYM, XX W.
złoto pr. 0,750
grawerowane detale
złoto dwubarwne
1 sz. szmaragdów
wymiary 2,0 x 2,8 cm z zawiesiem
masa: 1,35 g

ID 3511/KGS
21-03-2024
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0.750
wymiary 1,4 x 2,0 cm z zawiesiem
masa: 1,15 g

ID 3528/KGS
21-03-2024
KAREA Gemstone Space
SZERNER Władysław Karol (syn) (1870 - 1936)
“Pasterka”
Olej na płótnie, sygn. l.d. “W. Szerner iunior”.

Wymiary w ramie: 64x57,5 cm (44,5x35,5 cm)

22 000 zł

21-03-2024
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
"Na targu”
Olej na kartonie, sygnowany l.d. "E.Erb".

Wymiary w ramie: 41x52 cm (24x34 cm)

15 500 zł

21-03-2024
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (1875 Warszawa - 1947 Łódź)
"Wesoła jazda"
Olej na płótnie, sygnowany p.d.: "Cz. Wasilewski"

Wymiary w ramie: 72x102 cm (50x80 cm)

22 000 zł

21-03-2024
AUGUSTYNOWICZ Aleksander (1865-1944)
“Wiejska chata”
Akwarela na papierze, sygn. p.d.: „Augustynowicz”.

Wymiary w ramie: 48x59 cm (29x40 cm)

4 200 zł

20-03-2024
Olej na płótnie.

Wymiary w ramie: 78x69 cm (51x42 cm)

5 900 zł

20-03-2024
Misa, Niemcy, Brema, M.H. Wilkens & Söhne, 1901 r.
Srebro pr. 800, złocone wewnątrz, puncowane.

Wysokość: 6 cm

Średnica: 20,5 cm

Waga: 368 g

2 950 zł

19-03-2024
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Strzelec podhalański" , 1934
Olej na płycie.

Sygn. i dat. p.d.: Jerzy Kossak 1934

Wymiary: 46 x 55 cm

29 000 zł

19-03-2024
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
liczba obiektów: 7308