złoto pr. 0,750
grawerowane
wymiary: 3,0 x 4,0 cm
masa: 5,26 g
ID 3460/KGS
24-04-2024
KAREA Gemstone Space
WISIOR Z TŁOKIEM PIECZĘTNYM, KONIEC XIX W.
złoto brak pr. (0,585 – 0,620)
grawerowane detale
matryca owalna – cytryn fasetowany
wymiary: 1,7 x 4,3 cm
masa: 9,65 g
ID 3461/KGS
24-04-2024
KAREA Gemstone Space
DEWIZKA Z TŁOKIEM PIECZĘTNYM, XIX/XX W.
złoto brak pr. (~ 0,750)
grawerowane detale
owalna matryca ze szkłem o barwie ametystu
grawerowane inicjały
wymiary: 1,7 x 2,0 cm
długość: 3,3 cm
długość dewizki z tłokiem 34 cm
masa brutto: 12,49 g
ID 3445/KGS
24-04-2024
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI DŁUGIE Z CYTRYNAMI, XVIII/XIX W.
złoto brak pr. (~ 0,700)
cytryny
szkło
wymiary 1,5 x 7,3 cm
masa: 11,00 g
stan zachowania: niewielkie uszkodzenia na spodzie przy zapięciach
ID 3443/KGS
24-04-2024
KAREA Gemstone Space
24-04-2024
CONNAISSEUR
Jamnik, Georg Küspert , Rosenthal, 1934-1956
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: 9,5x10,5x7 cm
790 zł
23-04-2024
Patera, Potschappel, Drezno, pocz. XX w.
Patera porcelanowa, ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 7,5x41x31 cm
1 900 zł
23-04-2024
Ilma Bernáth "Pierrot i Kolombina”
Para temper na papierze, sygn. “Bernath"
Wymiary w ramie: 34,5x34,5 cm (23x23 cm) każda
5 900 zł
18-04-2024
ŁOPUSZNIAK Władysław (1904 Tarnopol - 1996 Monachium)
"Portret Pani AP", przed 1938 r.
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "WŁ. ŁOPUSZNIAK"
Wymiary w ramie: 90x71 cm (85x66 cm)
Na rewersie cztery nalepki wystawowe, m.in: TPSP w Krakowie, TPSP we Lwowie.