srebro próby 12 wys. 25 cm, szer. 9,5 cm, głęb. 9,5 cm; waga 511 g. cechowane ; 12. Świeczniki Wsparte na kwadratowych podstawach, przechodzących w koliste, uskokowo wywyższone stopy trzony, oddzielone od cylindrycznych tulejek liściastą rozetą. Polska?
4 900 zł
14-05-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Jan Czajecki "Pierrot z gitarą", Zakopane, 1932 r.
Rzeźba ręczna w drewnie, sygnowana, opisana i datowana od spodu: "Jan Czajecki Zakopane 1932"
Wysokość 31 cm
50 000 zł
14-05-2024
“Putto na marabucie”, pocz. XX w.
Rzeźba cynowa, sygnowana “P”.
Wysokość: 12 cm
Średnica podstawy: 5,5 cm
950 zł
14-05-2024
PARISI Francesco Paolo (1857-1948)
"Neapolitańska piękność", 1899 r.
Olej na desce, sygnowany i datowany ld. "FParisi 7/12 99".
Wymiary w ramie: 50x40 cm (40x30 cm).
6 800 zł
13-05-2024
SAWICZEWSKI Stanisław (1866-1943)
„Popołudnie w dworku”, 1923 r.
Olej na płótnie, sygn. i dat. p.d. „St. Sawiczewski 1923”.