Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
Hermès - Pudełko na papierosy / cygara z... , 1960
Pudełko na papierosy/cygara Hermès z kompasem, lata 60. (podpisane „Hermès Paris” na dole pudełka).
Kompas jest przymocowany do pokrywy.
Wewnątrz pudełka znajduje się mosiężna wyjmowana przegroda. Zewnętrzna część pudełka pokryta jest skórą.

12 000 zł

30-08-2022
Salon Sztuki Antyki Wrocław
Werner & Spółka, WARSZAWA 1895r. patera, srebro , 1895
Werner & Spółka, WARSZAWA 1895r. patera, srebro, waga 620 gr.
Patera ze scenami myśliwskimi.
Wymiary: 31 cm x 31 cm; wys: 4 cm.

10 000 zł

30-08-2022
Salon Sztuki Antyki Wrocław
BROSZKA WIARA-NADZIEJA-MIŁOŚĆ, XIX wiek
metal nieszlachetny

wymiary: 3,7 x 2 cm; masa: 1,83 g
stan zachowania: wygięta szpila, schodzi złocenie

ID 2038/KGS
29-08-2022
KAREA Gemstone Space
BROSZKA WIARA-NADZIEJA-MIŁOŚĆ, XIX w.
metal nieszlachetny, grawerowany
1 szt. granat
2 szt. mikropereł

wymiary: 4,5 x 2 cm; masa: 2,39 g

ID 2039/KGS
29-08-2022
KAREA Gemstone Space
BROSZA-ORZEŁ, Francja, 1 poł. XX w.
złoto pr. 0,750
1 szt. rubin ~ 0,03 ct

wymiary: 3 x 5 cm; masa: 11,14 g

ID 2221/KGS
29-08-2022
KAREA Gemstone Space
BROSZA-KALIE, 1 poł. XX w., De Gefilus
złoto pr. 0,750
wymiary: 5,7 x 3,8 cm; masa: 8,24 g
stan zachowania: na szpili punca „głowa orła” – Francja, złoto pr. 0,750

ID 2220/KGS
29-08-2022
KAREA Gemstone Space
NASZYJNIK, XIX/XX w.
trzy sznury granatów
zapięcie złoto brak pr.

długość: 44 cm; masa: 32,94 g

ID 2289/KGS
29-08-2022
KAREA Gemstone Space
Figura porcelanowa proj. A. Caasmann (1886–1968), malowana podszkliwnie, wys. 13 cm. Sygnowany zielenią chromu, druk podszkliwny: korona | Rosenthal | Kunst-Abteilung | Selb Bavaria 1914-1916Germany | , wyciskiem:256, Bawaria, Selb, Rosenthal

800 zł

24-08-2022
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Święta Księga Koranu w unikatowej oprawie złota i emalii wykonana na przełomie XIX i XX w. Jest to ręcznie wykonany wisior ze złota 18ct o wadze 23gr, zdobiony kryształami górskimi
3,2 cm / 3 cm

5 000 zł

22-08-2022
Salon Sztuki Antyki Wrocław
liczba obiektów: 7292