Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
RYSZKIEWICZ Józef (1856 Warszawa - 1925 Warszawa)
"Przed długą drogą" , 1880
olej na płótnie naklejonym na deskę
31 x 41 cm
sygnowany, datowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "J.M. Ryszkiewicz Monachjum 1880".

22 000 zł

12-10-2022
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
"Wiejska sielanka"
olej na płótnie
50,5 x 61,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Ign. Pieńkowski".

9 200 zł

12-10-2022
"Przy studni" , 1931
olej na płótnie
99 x 89 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Sichulski 1931".

54 000 zł

12-10-2022
Fotel typu uszak
12-10-2022
CONNAISSEUR
RAKOCZY Ada
SZTORM NA MORZU PÓŁNOCNYM WG. I. K. AJWAZOWSKIEGO , 1991
ADA RAKOCZY. SZTORM NA MORZU PÓŁNOCNYM WG. I. K. AJWAZOWSKIEGO, 1991
olej na płótnie, wymiary: 70 x 58 cm, sygnowany p.d : "A .RK" i na odwrocie: " A.Rakoczy"

1 000 zł

12-10-2022
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
Napoli
olej na tekturze, wymiary: 22 x 29 cm z ramą, 10 x 13 cm w świetle passe-partout, sygnowany: " B. Rychter-Jankowska, Napoli "

4 500 zł

12-10-2022
Porcelanowa figurka ptaka, KPM Berlin
porcelana, wymiary: 13 x 10 x 5,5 cm

600 zł

12-10-2022
Figurka Pierrot, Miśnia, I połowa XX wieku
porcelana, wymiary: 16 x 7,7 x 7,5 cm

3 300 zł

12-10-2022
Pojemnik na konfitury, B. Buch, WMF Warszawa
wymiary: 11 x 16,5 x 16,5 cm

700 zł

12-10-2022
liczba obiektów: 7292