w formie pięcio-szufladowego biurka z nadstawą z regulowanym kontem lustra i 2 szufladkami . Okleina orzechowa i masyw orzechowy, bogate zdobienia snycerskie.
Wym: w. 181, w. do blatu: 79, sz. 114, g. 60 cm.
NR KAT. 89
27-10-2022
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Brosza srebro próby 3 ; waga 11,5 g. śr. cm., wym. 49x28 mm. Bursztyn śr.12 mm. cechowana; w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO. Warszawa, Spółdzielnia Pracy ORNO lata 1963-1986
1 100 zł
26-10-2022
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Dzbanek , ANGLIA 1870- 1888 srebro
Piękny - Dzbanek , ANGLIA 1870- 1888 srebro, waga 686 gr.
Wymiary: wys.15 cm, śr dzbanka 12 x 16 cm, dł, całkowita do uchwytu 26 cm.
5 500 zł
25-10-2022
Salon Sztuki Antyki Wrocław
Obraz Janina Sussle - Muszkietowa " Kiaty " olej płótno sygnowany lewy dół wymiary 48 na 60
24-10-2022
Antyki na Mikołajskiej
CICHOCKI Feliks (1861-1921)
Obraz "Portret Kobiety " olej tektura
Obraz Feliks Cichocki - Nałęcz " Portret Kobiety " olej tektura sygnowany prawy dół wym
24-10-2022
Antyki na Mikołajskiej
Obraz niesygnowany "Patroni Ogrodnicta " VII na VIII olej płótno wym 28 na 48
24-10-2022
Antyki na Mikołajskiej
Obraz Michal Pociecha " Pejzaż " akwarela tektura/ papier wymiary 30,5 na 54 sygnatura prawy dół
24-10-2022
Antyki na Mikołajskiej
Obraz Mieczysław Szczerbiński " Maki " 48,5 na 68,5 sygnatura prawy dół
24-10-2022
Antyki na Mikołajskiej
Masa łączna : 14.000 g.
Próba : 0.585 "3"
Wym. : 50 x 40 mm.