Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7291)
Świecznik porcelanowy, LHS, K. Tutter
porcelana, wymiary: 27 x 28 x 10 cm, znak wytwórni na spodzie

1 400 zł

13-12-2022
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Spinki do mankietów złote z cytrynami
Masa łączna : 6.500 g.
Próba : 0.583 "3"
2 cytryny (kwarce) fasetowane
Wym. 12.9 x 12.9 mm.
Warszawa, lata 20.-30. XX w.
Certyfikat wystawiamy na życzenie klienta

2 200 zł

12-12-2022
Galeria 32
Patera srebrna Kraków lata 30 ste. XX w.
Patera ażurowa z motywem winorośli na czterech nóżkach. Srebro ażurowe pr. 3 waga 255 g. wym 7x26,6 cm. cm. Cechowana; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni krakowskiej oraz znak złotnika JS; Kraków lata 30 ste. XX w.

1 700 zł

10-12-2022
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Patera koszykowa srebrna złocona po 1888 r.
Srebro złocone, próba 800, waga 376 g, wym. 5(zrączką16) x31x17 cm. Puncowanie: półksięzyc, korona, 800, znak firmowy , Niemcy po 1888 r.

2 100 zł

10-12-2022
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
KOLCZYKI Z DIAMENTAMI, prawd. Francja, pocz. XX w.
żółte i białe złoto brak pr.
2 diamenty ł. ~ 1,00 ct I-J/SI1
2 rozety diamentowe

długość: 1,5 cm, masa: 3,68 g
dołączono: oryginalne etui

ID 2259/KGS
09-12-2022
KAREA Gemstone Space
BROSZKA Z MOTYWEM FLORALNYM, pocz. XX w.
złoto, srebro brak pr.
1 perła słodkowodna
10 szt. diamentów ł. ~ 0,30 ct H-I/VS-SI
22 szt. rozet diamentowych

długość: 4,5 cm; masa: 4,94 g

ID 2521/KGS
09-12-2022
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z DIAMENTAMI, pocz. XX w.
złoto pr. 0,750, srebro brak pr.
7 szt. diamentów ł. ~ 0,35 ct H/SI-P
21 szt. rozet diamentowych

rozmiar: 16; masa: 2,92 g

ID 2366/KGS
09-12-2022
KAREA Gemstone Space
WISIOREK EDWARDIAŃSKI Z ŁAŃCUSZKIEM, XIX/XX w.
złoto pr. 0,585, platyna brak pr.
4 szt. diamentów ł. ~ 0,10 ct H/SI
16 szt. rozet diamentowych
1 szt. perła słodkowodna 3-4 mm
łańcuszek złoto pr. 0,750

wymiary wisiorka: 4,4 x 2,3 cm
długość łańcuszka: 42,5 cm
masa: 5,44 g
09-12-2022
KAREA Gemstone Space
BROSZKA ART DÈCO, Europa Zachodnia, l. 20. XX w.
białe złoto pr. 0,750
1 diament centralny ~ 0,50 ct I/VS
140 diamentów w szlifach mieszanych (starych brylantowych i 16/16) ł. ~ 6,80 ct H-I/VS-P1
łańcuszek zabezpieczający z agrafką

wymiary: 6 x 3 cm, masa: 19,45 g
dołączono: oryginalne etui

ID
08-12-2022
KAREA Gemstone Space
liczba obiektów: 7291