marmur
40 x 29 x 4 cm
sygnowany, datowany i dedykowany na boku plakiety: "W. Panu J. Ostrowskiemu | na pamiątkę WBrzega 1916.".
9 200 zł
24-01-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
KOCHANOWSKI Mikołaj (1916 Grosanłowo (Podole) – 1987 Kraków)
"Obraz II"
, 1979
olej na płótnie
100 x 82 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: "MIKOŁAJ KOCHANOWSKI | KRAKÓW, DZIERŻYŃSKIEGO 21c/6 | 'OBRAZ II.' | TECHN: OLEJ | WYM: 100x82 | ROK WYK. 1979".
12 000 zł
24-01-2023
"Relief srebrny"
, 1971
technika własna na płycie
137,5 x 67,5 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: "MIKOŁAJ KOCHANOWSKI | KRAKÓW" oraz szczegółowy opisany na nalepce z maszynopisem naklejonej na tył pracy.
16 000 zł
24-01-2023
Sygnowana: Drezno
początek XX wieku
Wysokość: 19 cm
23-01-2023
CONNAISSEUR
NORBLIN Stefan (1892-1952)
“Po tęczowej obręczy”
Akwarela, tusz, technika mieszana na papierze.
Wymiary w ramie: 32x26 cm (20x14 cm)
Projekt okładki książki Jerzego Bandrowskiego “Po tęczowej obręczy” wydanej w 1927 r. przez wydawnictwo Oficyna Literatów "Rój”.
2 800 zł
20-01-2023
NORBLIN Stefan (1892-1952)
“Zamyślona”
Ołówek na papierze.
Wymiary w ramie: 35,5x30 cm (20,5x14,5 cm)
Praca pochodzi ze szkicownika z ok. 1925 roku.
Atrybucja: Stefan Norblin
950 zł
20-01-2023
NORBLIN Stefan (1892-1952)
“Na plaży”
Ołówek na papierze.
Wymiary w ramie: 35x30 cm (20,5x14,5 cm)
Atrybucja: Stefan Norblin
950 zł
20-01-2023
Mlecznik, wsparty na czterech nóżkach w formie kuli, dekorowany motywami roślinnymi i ornitologicznynymi. Srebro pr. 800.
Wymiary: 8x12x7 cm
Waga: 150 g
1 700 zł
19-01-2023
Cukiernica z pokrywką, wsparta na czterech nóżkach w formie kuli, dekorowana motywami roślinnymi i ornitologicznynymi. Srebro pr. 800, puncowane:“M.T.WETZLAR”.