Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
Bogato zdobiona, repusowana szkatułka wykonana ze srebra, złocona wewnątrz; srebro pr. 800, puncowane.

Wymiary: 6x17,5x13 cm

Waga: 512 g

6 900 zł

24-02-2023
Zestaw do alkoholi, w skład którego wchodzi karafka i cztery kieliszki (jeden pęknięty); szkło, oprawa srebro puncowane.

Wysokość karafki: 20 cm

Wysokość kieliszka: 5 cm

1 950 zł

24-02-2023
Łańcuch bractwa kurkowego, 1926 r.
Królewski łańcuch cechu strzelców; srebro pr. 800.

Waga: 328 g

Długość: ok. 90 cm

4 990 zł

24-02-2023
Serwetnik, Wiedeń, lata 1922 - 1925
Srebro pr. 800, puncowane.

Wymiary: 14x13x2 cm

Waga: 106 g

950 zł

24-02-2023
CHARM-ŚWINKA, Francja, XX w.
złoto pr. 0,750
grawerowane detale

wymiary: 1,6 x 1,6 cm z zawiesiem; masa: 0,74 g

ID 2704/KGS
23-02-2023
KAREA Gemstone Space
WISIOREK W FORMIE RYBY, XX w.
złoto pr. nieczytelna
segmentowe
1 perła słodkowodna
2 szkła o barwie rubinu

długość: 5 cm; masa: 2,16 g

ID 2646/KGS
23-02-2023
KAREA Gemstone Space
OBRĄCZKA CARTIER TRINITY RING, poł. XX w.
złoto trójbarwne pr. nieczytelne/wytarte
rozmiar: 6, masa: 10,03 g

sygn.: „Cartier”; stan zachowania: sygnatura częściowo wytarta

ID 2564/KGS
21-02-2023
KAREA Gemstone Space
żółte i białe złoto pr. „3”
1 diament ~ 0,18 ct I/SI

rozmiar: 14; masa: 3,78 g

ID 2544/KGS
21-02-2023
KAREA Gemstone Space
Cukiernica, Wiedeń, lata 1922 - 1925
Cukiernica skrzynkowa, wsparta na czterech nóżkach, pokrywa zwieńczona kulistą sterczyną; srebro pr. 800 puncowane, złocone wewnątrz.

Wymiary: 11x12,5x10,5 cm

Waga: 244 g

2 800 zł

21-02-2023
liczba obiektów: 7292