Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7292)
Masa łączna : 29.870 g.
Próba : ok. 0.750
66 szt. pereł hodowanych, morskich, śr. 6.5 mm.
7 szt. szafirów, łącz. ok. 0.40 ct.
Wymiar : dł. 19 cm.

6 000 zł

07-04-2023
Galeria 32
SZTENCEL Maurycy (Stenzel) 1852 (lub 1856) Częstochowa - 1930 Warszawa
"Zaloty" , 1989
olej na płótnie dublowanym
80 x 62,5 cm
sygnowany i datowany u dołu: "Sztencel | 1898".

28 000 zł

06-04-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
KOELMAN Johan Daniel (1831 Haga – 1857 tamże)
"Na weneckiej lagunie" , 1850
olej na płótnie
40 x 35 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "J. Koelman f 1850".
Na odwrocie nalepka z maszynopisem z opisem proweniencyjnym mówiącym o zakupie pracy w 1943 roku.

18 500 zł

06-04-2023
ONGANIA Umberto
"Wenecja"
akwarela na papierze
13 x 22 cm
sygnowana w prawym, dolnym rogu: "U. Ongania".

3 600 zł

06-04-2023
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
"Przed polskim dworkiem" , 1923
akwarela na papierze
31 x 47 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Nartowski -23.".

3 600 zł

06-04-2023
NIECZUJA-URBAŃSKI Eugeniusz (1877 - 1955)
"Zawstydzona"
olej na tekturze
48 x 31 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "E. Urbański de Nieczuja | [nieczytelne] marte".

18 000 zł

06-04-2023
KOWALSKI Leon (1870-1937)
"Róże w szklanym wazonie"
olej na tekturze
50 x 34,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Leon Kowalski".

2 600 zł

06-04-2023
LISOWSKI Ludwik (1907 Kraków - 1943 Kraków)
"Opactwo w Tyńcu" , 1935
olej na sklejce
65 x 51,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "LLisowski | 1935.".

4 800 zł

06-04-2023
MATZKE Stanisław (1870-1949)
"Opactwo na wzgórzu"
olej na tekturze
45 x 66 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "STANISŁAW MATZKE".

3 200 zł

06-04-2023
liczba obiektów: 7292