Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7294)
złoto pr. 0,750, matowione
emaila: granatowa, zielona, czerwona i pomarańczowa
długość: naszyjnika 90 cm; chwostu: 5,5 cm; bransolety: 20 cm
masa brutto: 115,51 g
stan zachowania: prawdopodobnie wtórne zapięcia

ID 3128/KGS
01-09-2023
KAREA Gemstone Space
NASZYJNIK-DEWIZKA, PRAWD. FRANCJA, XIX/XX W.
złoto pr. 0,750
ażurowe ogniwa
dwa rzędy łańcuszka ułożone kaskadowo
długość: 46 cm; masa: 21,40 g

ID 3065/KGS
01-09-2023
KAREA Gemstone Space
Kufel z monetą, Czechy, lata 30-te XX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, cyna, na dnie zatopiona moneta.

Wysokość: 15 cm

Średnica: 9 cm

400 zł

01-09-2023
Cukiernica srebrna Kraków lata 30 ste. XX w.
Cukiernica srebrna skrzynkowa na czterech kulkach srebro pr.3, waga 386 g., wym; 8x13,5x9,5 cm. cechowana : złotnik AR oraz w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni krakowskiej. Kraków, po 1931r.

3 600 zł

31-08-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Ikona Chrystus Pantokrator, Rosja, XIX w.
Tempera na desce.

Wymiary: 31x27 cm

2 800 zł

31-08-2023
Ikona, Wjazd do Jerozolimy, XX w.
Tempera na desce.

Wymiary: 40x80 cm

4 300 zł

31-08-2023
Ikona, Pokrow, Rosja, XIX/XX w.
Tempera na desce.

Wymiary: 36x32 cm

3 600 zł

31-08-2023
Ikona, Rosja, XIX w.
Tempera na desce.

Wymiary: 27x19cm

1 450 zł

31-08-2023
Tempera na desce, na złoconym tle. Wymiary: 18x15 cm.

950 zł

30-08-2023
liczba obiektów: 7294