Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7294)
złoto pr. 0,750
1 rozeta diamentowa ~ 0,08 ct H/SI2
rozmiar: 13; masa: 1,65 g

ID 3073/KGS
11-09-2023
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK DEKOROWANY ORLIM SZPONEM, XIX/XX W.
złoto pr. 0,750
1 szt. diament ~ 0,17 ct H/P2
rozmiar: 18,5
masa: 2,31 g

ID 3068/KGS
11-09-2023
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK ART DECO, FRANCJA, L. 20. XX W.
złoto pr. 0,750
1 szt. Raut diamentowy
rozmiar: 19
masa: 1,21 g

ID 3076/KGS
11-09-2023
KAREA Gemstone Space
BROSZA ART DECO, FRANCJA, L. 20. XX W.
żółte i białe złoto pr. 0,750
7 szt. topazów białych
długość: 6,5 cm
masa: 2,90 g

ID 2898/KGS
11-09-2023
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
1 szt. brylant ~ 0,17 ct H/SI2
rozmiar: 10,5
masa: 2,89 g

ID 3077/KGS
11-09-2023
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z MOTYWEM KLAMRY, FRANCJI, KON. XIX W.
złoto (punca głowa konia)
grawerowane detale
rozmiar: 12
masa: 2,24 g

ID 3064/KGS
11-09-2023
KAREA Gemstone Space
BAGIEŃSKI Stanisław (1876 Warszawa - 1948 Warszawa)
“W drodze”, 1933 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana p.d. “S.Bagieński 1933”.

Wymiary w ramie: 48x38 cm (31x23 cm)

6 500 zł

11-09-2023
OKUŃ Edward (1872 Wólka Zerzyńska k.Warszawy - 1945 Skierniewice)
Edward Okuń “Naczelnemu wodzowi…”, 1919 r.
Technika mieszana na papierze, sygn. i dat. l.d. “EOKUŃ 1919”.

Wymiary w ramie: 17x22 cm (9x14 cm)

12 000 zł

11-09-2023
GŁOWACKI Zdzisław (1919-1987)
“Gdańsk”
Olej na płótnie/kartonie, sygn. p.d. “ZGłowacki”.

Wymiary w ramie: 48x59 cm (38x47 cm)

4 900 zł

08-09-2023
liczba obiektów: 7294