DALI Salvador (1904-1989)
akwaforta, ręcznie pokolorowana przez pochoir, papier Arches;
66 x 42,3 cm w św. p-p. (arkusz);
sygn. p. d.: Dali (ołówkiem);
oznaczenie egzemplarza l. d.: E A (ołówkiem)
Wydana przez:
Saint Raphael: Editions Des Maitres Contemporains, 1974.