STANO Magdalena (ur. 1985)
CYKL: ZABAWY, TYTUŁ: Pomarańczowy, TECHNIKA: olej + akryl na płótnie, WYMIARY: szer. 80 / wys. 120 cm, SYGNATURA: na odwrocie.
Więcej na stronie Galerii: www.architektura-mm.pl
Architekt. Absolwentka Politechniki Krakowskiej, Wydziału Architektury oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Wydziału Malarstwa.