ZABAWA Maciej (ur. 1981)
TYTUŁ: Bez tytułu, TECHNIKA: własna na papierze, WYMIARY DRUKU: szer. 29,7 / wys. 21,0 cm, WYMIARY PRACY W PASSEPARTOUT: szer. 40 / wys. 30 cm, OPRAWA: za szkłem w stalowej prostej ramie w kolorze złotym, SYGNATURA: na odwrocie pracy.