SIKORSKI Igor (ur. 1989, Odessa)
olej na płótnie
14 x 19 cm
sygnowany monogramem u góry kompozycji: "I.S".
Student V roku wydziału Malarstwo Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Licencjat konserwacji malarstwa Narodowej Akademii Sztuk Plastycznych i Architektury w Kijowie (2014) i liceum plastyczne w Odessie (2010). Uczestnik wielu wystaw i plenerów malarskich. Zajmuje się malarstwem sztalugowym i grafiką. Głównie działa w nurcie malarstwa klasycznego i neobarokowego.