DOBRODIY Alexander
35 x 25 cm / 2014 rok / olej na płótnie na blejtramie sosnowym + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213
cena: 1 500 zł
estymacja: 1700 - 2000