WANIEK Henryk (ur.1942 Oświęcim)
Litografia barwna na papierze, numerowana i sygnowana na dole: "8/100 Henryk Waniek"
Wymiary w ramie: 25x35 cm (12x15 cm)
Praca pochodzi z katalogu do wystawy Henryk Waniek Obrazy olejne i niewidzialne, Galeria Zapiecek, 1987 r.