MAY Marcus von
Obraz Marcusa Von Maya wykonany techniką olejną na płótnie, Praca pt. "Na straży" w formacie 40 × 50 cm. Olej dostępny jest z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17. Sygnatura: front, prawy, dolny róg.
cena: 1 500 zł
estymacja: 1100 - 2000