MAY Marcus von
Olej na płótnie autorstwa Marcusa Von Maya pt. "Stara dobra Wołga" z 2019 roku. Sygnatura: front, prawy dolny róg. Praca dostępna jest z certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.
cena: 3 000 zł
estymacja: 2500 - 3500