DŁUŻNIEWSKI Andrzej (1939 - 2012)
technika własna, mieszana, różne przedmioty, wykładzina, płyta;
98,5 x 98 cm w świetle ramy;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "PROJEKT: FAHNER HOHEN ERFUR / ANDRZEJ DŁUŻNIEWSKI / 1991";
na odwrocie napisy (białą kredką)
Proweniencja:
kolekcja pr