DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
rysunek flamastrem na papierze; wymiary: ca 33x23 cm; sygnatura: sygnowany flamastrem w obrębie kompozycji "Dobkowski Jan 69"; stan: stan więcej niż dobry, plama na prawym marginesie, nieco uszkodzone rogi, nieznaczne plamki, słabe zagięcia karty
Rysunek flamastrem na papierze
Wymiary: ca 33x23 cm
Sygnatura: sygnowany flamastrem w obrębie kompozycji "Dobkowski Jan 69"
Stan: stan więcej niż dobry, plama na prawym marginesie, nieco uszkodzone rogi, nieznaczne plamki, słabe zagięcia karty
J. Dobkowski, ps. "Dobson" (ur. 1942) malarz, rysownik i autor instalacji, ukończył ASP w Warszawie w 1968 roku.