MROWIŃSKI Stanisław (1928 - 1997)
litografia na kartonie "DYNIA II" sygnowana ołówkiem pod kompozycją: "DYNIA II" - litografia S. Mrowiński 65" oraz na płycie monogram wiązany "SM"; wymiary: ca 26x33 (35x50) cm; stan: - dobry, uszkodzone i zabrudzone marginesy
Litografia na kartonie "DYNIA II" sygnowana ołówkiem pod kompozycją: "DYNIA II" - litografia S. Mrowiński 65" oraz na płycie monogram wiązany "SM"
Wymiary: ca 26x33 (35x50) cm
Stan: - dobry, uszkodzone i zabrudzone marginesy
S. Mrowiński (1928 Starołęka - 1997 Poznań) grafik, rysownik, ilustrator i malarz, w latach 1945-1950 studia w Szkole Zdobniczej (późniejsza PWSSP) z Poznaniu.