SIERACZYŃSKA Krystyna
olej na płótnie, 60x72,sygn.d.ś.
Obraz prezentowany na wystawie malarstwa Krystyny Sieraczyńskiej w Pałacu Sztuki Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie w 2009 roku. Na odwrociu nalepka wystawowa TPSP podpisana przez Krystynę Sieraczyńską.
Obraz posiada certyfikat autentyczności podpisany przez Krystynę Sieraczyńską.