DELEKTA-WICIŃSKA Izabela (ur. 1921)
olej na płótnie, 100x70, sygn.p.d
Obraz posiada certyfikat autentyczności oraz nalepkę wystawową Pałacu Sztuki Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie podpisaną przez Izabelę Delektę-Wicińską oraz Prezesa TPSP.
Obraz prezentowany m.in. na wystawie malarstwa Izabeli Delekty-Wicińskiej w 2001 roku w Pałacu Sztuki TPSP w Krakowie.
Obraz reprodukowany m.in. w: "Izabela Delekta-Wicińska Obrazy", 2004, str.57, wyd. TPSP Kraków.