SĘTKOWSKI Tomasz (ur. 1961 r.)
Oryginalny obrazu Tomka Sętowskiego pt."Sphera". Praca z 2021 roku, wykonana techniką olejną na płótnie w formacie 30 × 21 cm. Sygnatura: na froncie w lewym, dolnym rogu: T. Sętowski oraz na rewersie pracy: Tomek Sętowski/"Sphera"/olej, płótno/21 × 30 cm.
cena: 38 000 zł
estymacja: 36000 - 41000