BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)
akwaforta, mezzotinta, sucha igła podmalowana akwarelą na papierze
49 x 64 cm
sygnowana i opisana poniżej kompozycji: "61/100 ODDZIAŁ ZATRUĆ KACPER BOŻEK XIV|XXI".
Absolwent Liceum Sztuk Plastycznych im. A.Kenara w Zakopanem i Wydziału Grafiki Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Pracę dyplomową obronił pod kierunkiem prof. Stanisława Wejmana w pracowni miedziorytu i litografii. Uprawia grafikę warsztatową i rysunek.