MADEYSKI Roman (1919 - 1972)
olej/płyta pilśniowa, wym.: 65,2 x 81 cm, sygn. i dat. p. d.: "R. M. 64.", na odwrocie:
- "ROMAN MADEYSKI 1964 / SENNA";
- nalepka z opisem: "ROMAN MADEYSKI / olej Komp. Własna / Tyt. Senna.wym. 66x81 cm".;
- nalepka galeryjna