NAŁĘCZ Magdalena (ur. 1970)
olej płótno, 134x160
Obraz posiada certyfikat autentyczności oraz nalepkę wystawową Pałacu Sztuki Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie podpisaną przez Magdalenę Nałęcz i Prezesa TPSP.
Obraz prezentowany na wystawie malarstwa Magdaleny Nałęcz w Pałacu Sztuki w Krakowie (28.02.2012 - 29.03.2012).