ZIÓŁKOWSKA Justyna (ur. 1971)
Praca pt. California Dream 6 pochodząca z cyklu "Malarstwo Energii" Justyny Ziółkowskiej. Abstrakcja wykonana technikami mieszanymi (akwarela, gwasz) na papierze w formacie 44 cm x 53 cm . Sygnatura: front, prawy dolny róg.
cena: 750 zł
estymacja: 600 - 900