LEŚNIAK Magdalena (ur. 1988)
akryl/płótno, 100 x 120 cm, sygnowany i opisany na odwrociu: M. Leśniak wrzesień 2013
Studentka ASP im. W.Strzemińskiego w Łodzi. Studiuje malarstwo na wydziale Grafiki i Malarstwa. Oprócz realizacji swoich projektów malarskich wykonuje kopie dawnych mistrzów poznając w ten sposób różne techniki. Brała udział w dwóch zbiorowych wystawach, które miały miejsce w ASP w Łodzi w 2010 roku (wystawa poplenerowa w Harendzie oraz prezentacja osiągnięć poszczególnych pracowni malarskich uczelni).