Technika : olej, podobrazie drewniane- warstwowo klejone
Sygnatura : tak
Datowanie : tak, '46 /1946 Hiszpania/
Wymiary : 32 x 36,5 w cm /po obrysie obrazu/
Stan zachowania : bardzo dobry
Oprawa: galeryjna na życzenie nabywcy - po uzgodnieniu