kolaż na kartonie dwustronny; wymiary: ca 25x18 cm; sygnatura: kolaż sygnowany kredką: "ZMakarewicz Wrocław XX wiek N°41"; stan: - bardzo dobry, nieznaczne uszkodzenia
Kolaż na kartonie dwustronny
Wymiary: ca 25x18 cm
Sygnatura: kolaż sygnowany kredką: "ZMakarewicz Wrocław XX wiek N°41"
Stan: - bardzo dobry, nieznaczne uszkodzenia
Z. Makarewicz ukończył studia 1965 w PWSSP we Wrocławiu, profesor ASP we Wrocławiu, czołowy twórca polskiej neoawangardy, konceptualista, uprawia rysunek, instalacje, performance, także teoretyk sztuki i krytyk sztuki