Figura z patynowanego brązu autorstwa Rudolfa Kaesbacha (1873-1950) - postać kobiety w czepku, z koszem i dzbanem, lata 20.
Figura z patynowanego brązu autorstwa Rudolfa Kaesbacha (1873-1950) - postać kobiety w czepku, z koszem i dzbanem, lata 20. XX wieku. Cokół z marmuru o profilowanych krawędziach, oryginalny. Na brązowej podstawie z boku sygnatura autora. Stan zachowania bardzo dobry. Wysokość całkowita 28 cm, samej figury 24 cm.