DYCK Anton van
olej/płótno
wym. 109 x 88 cm (w świetle ramy), 140 x 119 cm
oryginalna rama z epoki
Dziewiętnastowieczna kopia portretu Lucasa von Uffela (zm. 1637), Anthony'ego van Dyck'a namalowanego w 1622 roku. Oryginał znajduje się w Herzog Anton Ulrich Museum w Brunszwiku w Niemczech.