złoto pr. 0,750
podwójny łańcuch typu „kłos”
dekorowany 2 suwakami
kluczyk do nakręcania zegarka kieszonkowego zwieńczony krzyżykiem
emalia czarna
grawerowane detale
długość: 39 cm; masa: 23,01 g
stan zachowania: nieznaczne ubytki emalii
ID 25