/ TYTUŁ WŁASNY - EDYTORSKI /
Sygnatura: tak autorska, lewy dół: F.V.KOSAK 19
Datowanie: 1919 rok
Technika: olej, podobrazie - twarda płyta
wielowarstwowa typu
Oprawa: współczesna, listwa szer. 80 mm - drewno naturalne
Stan zachowania: bardzo dobry