GAWLAK Michał (1906 - 1971)
Olej na dykcie, sygnowany i datowany pd. "Gawlak 1955"
Na rewersie opisany "Gawlak Nr. Leg 495 Nałęczów-Zdrój Nowy mostek"
Wystawiany: Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Warszawa, 1956 r.
Wymiary w ramie: 61x72 cm (50x60 cm)