składający się ze stolika w. 79,5, blat: 56 x 95, kanapy: sz. 128, pary foteli: sz. 57, sześciu krzeseł: sz. 44 i lustra z konsolą: w. 246, sz. 87, gł. 36 cm. Drewno mahoniowe, dekoracje z medalionów porcelanowych i ozdób mosiężnych.
Stan do konserwacji