DALI Salvador (1904-1989)
164 strony, 50 x 37 cm. Księga zawiera 22 całostronicowych, kolorowych litografii na welinie i 60 reprodukcji oraz płaskorzeźbę z brązu Dalego. Drewniana oprawa obita skórą, drewniane, oprawione w płótno pudełko. W katalogu Michler-Löpsinger nr 1607