Komplet mebli Biedermeier W skład kompletu wchodzi sofa, dwa fotele, cztery krzesła, stół. Zestaw powstał na przełomie XIX i XX
W skład kompletu wchodzi sofa, dwa fotele, cztery krzesła, stół. Zestaw powstał na przełomie XIX i XX wieku. Meble fornirowane mahoniem. Komplet prezentuje się bardzo okazale. Tapicerka w kolorze bezowym w delikatne wzorki kwiatowe. Ftan zachowania bardzo dobry, wszystkie elementy stabilne, tapicerka bez uszkodzeń. Wymiary Sofa H cał: 88 cm, Szerokośc: 219 cm, Głębokośc: 67 cm.