MAKOWSKY Constantin Egorovitch (Moskwa 1839 - 1915 Saint-Pétersbourg)
Akwarela na papierze, sygnowana l.d. “C.Makowsky”.
Obraz prawdopodobnie przedstawia żonę oraz dzieci malarza: Olgę, Marinę i Konstantina.
Wymiary w ramie: 83x65 cm ( praca: 53x36 cm)