Szkło ołowiowe szlifowane.
Okucia ze srebra pr. 800
Karafka wykonana w renomowanej wytwórni J. H. Werner w Berlinie.
Lata 30-te. XX w.
Wysokość całkowita: 37 cm, średnica podstawy 17 cm.
Stan bardzo dobry, nie ma uszkodzeń szkła. Klapka lekko nie dom